Ботев (Враца) постигна втора победа в контролните срещи. Този път

...

Ботев записа втора победа в контролите

Ботев (Враца) реализира втора победа в контролните срещи. Този път футболистите на Даниел Моралес победиха Монтана с 1:0. Единственото попадение в срещата означи Браян Переа в 12-ата минута, който засече центриране на Том Рапнуи.

Ботевци сътвориха още няколко положителни голови положения, само че не съумяха да вкарат второ попадение.

С този мач приключи и първата част от подготовката. Утре тимът пътува за Благоевград, където стартира лагер. В събота е идващия мач против Пирин.

В 12-ата минута Ботев направи доста добра офанзива, топката попадна у Том Рапнуи отляво, който центрира навръх крайници на Браян Переа и нападателят от няколко метра опъна мрежата на монтанци.

След още 3 минути игра Переа пусна към Браян Мендоса, който от дребен ъгъл върна топката към точната за осъществяване на дузпа, само че бранител на Монтана мазета.

През второто полувреме на терена се появиха 7 нови футболисти, а от първото полувреме останаха единствено Браян Мендоса, Петър Кепов, Браян Переа и Клери Сербер.

В 52-ата минута Клери Сербер направи добър пробив, влезе в наказателното поле, само че не уцели вратата.

Атаките на Ботев продължиха, само че липсваше добър завършващ удар.

В 54-ата минута Сербер даде прелестен извеждащ пас към Петър Кепов, който излезе самичък против вратаря и вкара топката в мрежата, само че реферът маркира засада и голът не бе зачетен.

Красимир Костов направи положително избавяне в 77-ата минута след удар на Дамянов.

В 85-ата минута Красимир Тодоров направи добър пробив, подаде към Мартин Атанасов, който насочи мощен шут, само че стражът на Монтана мазета в корнер.