Ботев победи с 2:0 съименника си от Гълъбово в контрола,

...

Ботев удари Гълъбово в контрола с дебютант от Петрич

Ботев победи с 2:0 съименника си от Гълъбово в контрола, играна през днешния ден в Коматево. Юношата Иван Василев и автогол на гостите доведоха до триумфа на канарчетата. Като титуляр за жълто-черните стартира пристигналият на проби от Беласица Запро Динев. 19-годишният петричанин игра като крило и остави положителни усещания с изявите си. Той даже се регистрира с асистенция за попадението на Василев.
До почивката скуката властваше на терена, а домакините не стигнаха даже до голова обстановка. В 58-ата минута Антонио Вутов изведе Динев самичък против вратаря, който отрази удара му, а Василев с добавка откри. След това петричанинът бе сменен от Димитър Тонев. В 80-ата минута състезател на Гълъбово си означи автогол. В самия край бе отсъдена дузпа за гостите, която аварийният вратар Мартин Димитров (Китаеца) ловко избави.
Ботев (Пд) игра в състав: Иван Чворович (46- Мартин Димитров), Джонатан Перейра (66- Димитър Балинов), Костадин Ничев (79- Тодор Петков), Димитър Пиргов (46- Кристиан Димитров), Филип Филипов, Радослав Терзиев, Станислав Шопов (46- Благовест Данчев), Васил Шопов, Запро Динев (60- Димитър Тонев), Диого Кампос (46- Иван Василев), Антонио Вутов.
Източник: marica.bg