Ботев Пловдив победи Раднички Ниш с 3:0, като и трите

...

Ботев Пловдив надви сърби с 3:0 за едно полувреме

Ботев Пловдив победи Раднички Ниш с 3:0, като и трите попадения паднаха през първото полувреме. Във втора поредна контрола Станислав Генчев избра едни и същи 11 футболисти, което значи, че има голяма възможност този стартов състав да се приближава до това, с което „ канарчетата “ ще излязат в дербито с Локомотив.

В 17-ата минута Мартин Секулич означи първия гол в мача. Красиан Колев центрира от фал, а Мартин Секулич вкара с глава.

В 34-ата минута Джеймс Ето`о бе изведен самичък против вратаря, само че бе фаулиран от футболист на гостите и Радослав Гидженов уточни бялата точка. Зад топката застана Мартин Секулич и означи за 2:0.

4 минути преди края на полувремето " канарчетата " вкараха и трети гол. Красиан Колев подаде към Рада Рабей, който остана самичък против вратаря и не сбърка - 3:0.

Източник: novsport.com