Ботев (Ихтиман) победи с 3:2 в контрола столичния Септември II,

...

Ботев Ихтиман би дубъла на Септември в голово шоу

Ботев (Ихтиман) победи с 3:2 в контрола столичния Септември II, която се игра на стадион "Христо Ботев ".

Двата отбора започнаха проучвателно срещата, само че след осъществяване на корнер гостите от София откриха резултата в 12-ата минута. До почивката Ботев съумя да стигне до изравнителното попадение дело на Рангел Игнатов, а то пристигна тъкмо в края на първата част.

През второто полувреме домакините се разиграха и поведоха след гол от дузпа, само че също от углавен удар Септември стигна до ново тъждество.

В последна сметка Ботев съумя да завоюва с 3:2 с ново попадение, след офанзива която остави защитата на гостите неподготвена в 75-ата минута.

Срещата беше изгледана от съвсем цялата Съдийска комисия към ЗС на БФС - София, както и от съвсем 100 фенове предпочели да погледат любопитен футболен конфликт.

В събота (23 юли) Ботев играе със Септември, само че от Симитли.