Ботев и ЦСКА 1948 играят при 2:0 в мача си

...

Два пъти Бароан и Ботев разкри Любо Пенев

Ботев и ЦСКА 1948 играят при 2:0 в мача си от Първа лига на Коматево. Бароан вкара от дузпа в 45-ата минута.

Пропуск за Ботев! Бароан от 2 метра отклони топката към вратата на гостите, само че Наумов мазета в корнер в 21-ата минута.

40 минута. Футболисти и аудитория на Ботев (Пд) се ядосаха доста на основния арбитър Драгомир Драганов в 40-ата минута. Тогава реферът се забави с решението си да отсъди очевиден фаул против Джеймс Етоо, оставяйки работилия непозволено Георги Русев да изиграе обстановката си самичък против Хидайет Ханкич. Неразборията докара и до изгонването от скамейката на треньора на вратарите на " канарчетата ".

Супер пропуск на Бароан от 2 метра в 45-ата минута. Постриганият нула номер французин обърка ръбовете на главата и върна топката поврат о към Браими. След нарушаване против него, Драганов отсъди дузпа. Бароан вкара от бялата топка за 1:0.

Три минути след почивката Бароан се разписа за повторно. Етоо изведе Ману на чисто, той подаде на не покрития Бароан и резултатът стана 2:0.

Бароан открадна една топка от Даскалов, вместо да подаде на на не покрития Ману и стреля, само че топката се отклони от крайници на Наумов и гол няма.

Чочев с глава стреля от 3 метра, Ханкич с отличен инстикт мазета в корнер в 65-ата минута.

69-а минута Етоо опитва компактен удар отвън пеналта, само че Наумов избави, а Браими се омлта с добавката.

Ботев (Пловдив) - ЦСКА 1948 2:0

1:0 Антоан Бароан 45-дузпа, 2:0 Антоан Бароан 48

БОТЕВ (ПЛОВДИВ): 13. Ханкич, 2. Херман, 4. Генев, 6. Мертенс, 7. Брахими, 11. Бароан, 15. Етоо, 18. Супрайен, 22. Рабеи, 28. Ману, 44. Пунчец

ЦСКА 1948: 29. Наумов, 19. Фуртадо, 22. Даскалов, 14. Елитон, 4. Лясков, 18. Чочев, 39. Умарбаев, 6. Охене, 10. Русев, 20. Бастунов, 99. Кирилов
Източник: marica.bg