Бившият национал Йордан Минев изигра първи мач за дубъла на

...

Данчо Минев се върна с гол за Хебър, дубълът с първи успех в...

Бившият национал Йордан Минев изигра първи мач за дубъла на родния си клуб Хебър след 20 години пауза. 41-годишният футболист, който от понеделник стартира работа като треньор в ДЮШ-а на пазарджишкия клуб започва като титуляр за пазарджиклии по време на днешната контрола с Оборище, извоювана с 3:2 от момчетата на Спас Гигов. Упехът бе първи за домакините в серията им от предсезонни инспекции. До момента хебърци бяха записали загуби кат посетители от Асеновец(0:4) и Банско(1:2).

Срещу Оборище Хебър II изигра чудесно първо полувреме, след което се отдръпна на отмора с 2:0. Попаденията бяха дело на Йордан Минев и Ангел Генчев. През втората част Богомил Божуркин повиши на 3:0, след което настъпиха минутите на Оборище.

Иван Георгиев и Георги Нетов оформиха с головете си крайното 3:2 за пазарджиклии.
Източник: marica.bg