Без да блести Бразилия надигра Саудитска АрабияОтборът на Бразилия победи

...

Без да блести Бразилия надигра Саудитска Арабия

Без да свети Бразилия надигра Саудитска Арабия
Отборът на Бразилия победи с 2:0 Саудитска Арабия в другарска среща, играна в столицата Рияд. Домакините получиха ранна опция да открият изненадващо резултата в 6-та минута, само че Каземиро съумя да почисти топката.,,Селесао “ мъчно намираше път към вратата на,,саудитите “, само че въпреки всичко се домогна до преднина в края на първата част. Удар с глава на Габриел Жезус бе отразен по превъзходен метод от стража Мохамед Ал-Оваис, само че Неймар върна още веднъж към нападателя на Манчестър Сити, който осъществя за 1:0 в 43-та минута.

През втората част,,кариоките “ несъмнено подвигнаха темпото на игра и първо Лукас Моура бе покрай повишаване на разликата, а в следствие и Неймар бе покрай отбелязване на втория гол. В 80-та минута вратарят на Саудитска Арабия Мохамед Ал-Оваис бе изпъден с пряк червен картон за игра с ръка отвън наказателното си поле, откакто бе пресиран от Ричарлисон. В шестата минута на добавеното време Алекс Сандро вкара второто попадение за бразилците след нова асистенция на Неймар. Следващият мач на тима е другарска среща с Аржентина във вторник. /БГНЕС
Източник: bgnes.com