Берое загуби от Локомотив (София) с 0:1 след късен гол

...

Локо надви Берое в Стара Загора

" Берое " загуби от " Локомотив " (София) с 0:1 след късен гол в дуел от 13-ия кръг на efbet Лига, игран довечера в Стара Загора.

В 14-ата минута Лучиано Скуадроне бе арестуван в наказателното поле, само че не последва дузпа. В 43-ата минута Енцо Ойос вкара топката във вратата на Любенов, само че след преразглеждане с ВАР попадението на " Берое " не беше зачетено поради засада.
-->
В 86-ата минута Красимир Милошев центрира от корнер, Калоян Кръстев стреля с глава, а Ачинели избави с една ръка, само че при добавката Даниел Ками вкара топката във вратата за 0:1.

Старозагорци са на девето място в класирането с 14 точки. След паузата за националните тимове " Берое " гостува на " Локомотив " (Пловдив), написа gol.bg.
Източник: standartnews.com