Берое не можа да победи Монтана в отложен мач от

...

Монтана взе точка от Берое в Стара Загора с човек по-малко

Берое не можа да победи Монтана в отсрочен мач от 13-ия кръг на efbet Лига. Последният мач за двата тима за годината приключи 0:0 и съвсем не предложи страсти на тези, които са го гледали.

Мачът стартира с разменени офанзиви. Гостите прекосяваха сполучливо центъра и търсеха гола.

Всичко това завърши в 15-ата минута. Давид Кики направи втори недодялан фаул в границите на няколко минути и получи втори жълт картон. Глупавата постъпка на футболиста от Бенин остави Монтана с 10 индивида.

Сърцатият Сергей Георгиев заигра за известно време като бек, само че беше сменен от Владимир Айтов. Така остротата в дейностите на монтанчани изчезна напълно.

Това придвижи напълно играта в полето на гостите, които героичен се бранеха. Домакините търпеливо разиграваха топката, само че по този начин и не можаха да стигнат до голово състояние. Няколкото опити за удар бяха героичен блокирани от момчетата на Атанас Атанасов.
Източник: fakti.bg