Байерн Мюнхен получи желаното си отмъщение срещу Пари Сен Жермен,

...

"Байерн" Мюнхен си отмъсти на "Пари Сен Жермен"

" Байерн " Мюнхен получи мечтаното си възмездие против " Пари Сен Жермен ", откакто победи вкъщи френския отбор. В първия кръг на груповата фаза на Шампионската лига баварците изгубиха с 0:3, а резултатът коства поста на наставника Карло Анчелоти.

Днес, под управлението на Юп Хайнкес, немският отбор вкара 3 попадения и получи 1.

Още в осмата минута " Байерн " зарадва последователите си с първо попадение. Кингсли Коман прати топката с глава в дребното наказателно поле, където Роберт Левандовски бе оставен непокрит.

29 минути по-късно домакините удвоиха преднината си с гол на Корентен Толисо.

Втората част стартира с напредък на " Пари Сен Жермен ". Французите съумяха да върнат един гол след композиция сред Кавани и Мбапе. Младокът не сбърка и понижи изоставането.

Толисо направи резултатът 3:1 в 69-ата минута с втория си гол в срещата.

-->

Така и двата отбора приключват груповата фаза с по 15 точки. Заради по-добрата си голова разлика ПСЖ заема първа позиция, а баварците са втори, само че и двата тима ще вземат участие в осминафиналите.

В елиминациите за Лига Европа ще се включи " Селтик ", а от европейските клубни шампионати отпада " Андерлехт ".
Източник: btvnovinite.bg