Барселона се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига след комфортна

...

Барселона елиминира Наполи след 3:1

Барселона се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига след удобна победа с 3:1 над Наполи.. Така съставът на Шави стигна последните осем за първи път от 2020 година

Фермин Лопес и Жоао Кансело вкараха два бързи гол за каталунците в 15-ата и 17-ата минута. 20-годишният Лопес е най-младият състезател на Барселона с гол в елиминациите от шест години насам. Рахмани върна едно попадение за гостите от Италия в 30-ата минута. След това и двата отбора имаха шансове за голове, само че не съумяха да ги осъществят.

Роберт Левандовски обаче постави завършек на интригата, като се разписа за 3:1 в 83-ата минута. Това е на шампионата.

Малко преди Левандовски да вкара Йеспер Линдстрьом изпусна да изравни. В края пък Наполи удари и гредата зад Тер Стеген.
Източник: flashnews.bg