Барселона изненадващо загуби от последния в класирането на испанкото първенство.Каталунците

...

Последният в Ла Лига победи Барселона

Барселона изненадващо загуби от последния в класирането на испанкото състезание.

Каталунците отстъпиха с 1:2 от Леганес. Барса поведе с гол на Фелипе Коутиньо още в 13-та минурта.

До края на полувремето именитите футболисти отпред с Меси можеха да удвоят, само че шансът не беше на тяхна страна.

През втората част Леганес изненадващо се хвърли на взлом, което даде резултат. Непретенциозният тим направи поврат за две минути. Изравнителното попадение вкара Набил Ел Жар в 52-та мината, а в 53-та – Оскар матира Барселона.
Източник: manager.bg