Балкан (Ботевград) елиминира Металург в Перник с 3:0 в мач

...

Балкан с лесна победа в Перник за купата на АФЛ

Балкан (Ботевград) отстрани Металург в Перник с 3:0 в мач от първия кръг на втория стадий на Югозападна България от шампионата за купата на Аматьорската футболна лига. Селекцията на Иван Редовски доминираше от самото начало. Успя обаче да материализира преимуществото си едвам през второто полувреме. Павел Петков откри резултата непосредствено от корнер в 52-ата минута. Десетина по-късно след двойно подаване с Калоян Бонев, Александър Асенов удвои. Петков пък приключи независим пробив с попадение, четвърт час преди края.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.