Българският топрефер Георги Кабаков за пореден път получи наряд в

...

Кабаков свири мач в Рияд преди дебюта на Роналдо

Българският топрефер Георги Кабаков за следващ път получи наряд в Саудиска Арабия. Той управлява мача на водача в класирането Ал Хилал, който се игра в Рияд тъкмо преди дебюта на Кристиано Роландо за Ал Насър.

Ал Хилал победи с 2:1 Абха и остана водач в класирането. Янг Хюн-Соо вкара за Ал Хилал в 21-ата минута, само че Адам изравни в 29-ата. През второто полувреме Георги Кабаков свири дузпа за Ал Хилал, която Ал Давасари осъществя за крайното 2:1, оповестява Дарик.

Георги Кабаков и неговата бригада постоянно пътуват до Саудитска Арабия, с цел да свирят мачове от локалното състезание. Млачът Ал Хилал – Абха приключи 45 минути преди старта на дуела Ал Насър – Ал Етифак, в който публично Роналдо направи своя дебют в Саудитска Арабия, извеждайки Ал Насър с капитанската лента.
Източник: novsport.com