Българският национален отбор за първи път в историята си записа

...

България записа равенство срещу Кипър

Българският народен тим за първи път в историята си записа тъждество против Кипър след 1:1 в предпоследната си среща от група 3 на Дивизия С от Лигата на нациите, оповестява gong.bg. Домакините поведоха с попадение на Панайотис Закариу, а в 89-ата минута Николай Димитров изравни за националния ни отбор от дузпа.
 България Кипър БГНЕС

Със сигурност момчетата на Петър Хубчев има за какво да се усещат разочаровани, без значение,че изравниха резултата. В историческия за вратаря Георги Петков мач основно настоящо лице се оказа шведският съдия Мохамед Ал-Хаким, който подмина две чисти дузпи за „ лъвовете ” през втората част, отбелязва gong.bg.

България Кипър БГНЕС-->
Дебютното попадение на Николай Димитров-Хичо с екипа на националния отбор значи, че интригата за първото място към момента е жива. Норвегия направи 1:1 при гостуването си на Словения, което въпреки всичко оставя скандинавците на върха поради по-добрата им голова разлика. В последните мачове ние одобряваме Словения, до момента в който норвежците са домакини против Кипър.