Българския национален отбор за юноши до 19 години завърши наравно

...

Юношеските национали завършиха наравно със Северна Македония във втората контрола

Българския народен тим за юноши до 19 години приключи наедно 1:1 против Северна Македония във втората си поредна контрола против този противник.

Среща стартира равностойно, като никой от тимовете не съумя да сътвори рискова обстановка пред противниковата врата. В последните 15 минути от първата част на дуела българите осъществиха няколко обещаващи офанзиви, само че без резултат. В 38-мата минута Северна Македония откри резултата след неточност в българската защита. Въпреки напъните на футболистите на Ангел Стойков, до края на първото полувреме резултатът не бе изменен.

България стартира нападателно второто полувреме. В 61-вата минута влезлият като запаса Стелиян Добрев изравни след пробив на Никола Илиев.

"Лъвовете " продължиха офанзивно, само че отличните изяви на македонския вратар резервираха равенството

Първата инспекция сред двата отбора приключи с триумф на родните национали с 1:0. Никола Илиев вкара единствения гол в 51-та минута за триумфа.