Бъдещият съперник на Лудогорец в Лига Европа - Байер (Леверкузен),

...

Аспирините задълбочиха кризата в Щутгарт

Бъдещият противник на Лудогорец в Лига Европа - Байер (Леверкузен), постави завършек на поредицата си от две загуби в Бундеслигата. Тази вечер " аспирините " задълбочиха рецесията в Щутгарт, побеждавайки тогавашния отбор на Красимир Балъков с 2:0.

Кристиан Пулишич поема към Челси?
Пулишич поема към Лондон?

Контрактът на футболиста с Борусия изтича през 2020 година

По този метод хората на Хайко Херлих към този момент са на 10-о място, с актив от 14 точки. " Мерцедесите " пък са твърдо на последната позиция.

Попаденията в тази среща паднаха след почивката и бяха дело на Кевин Воланд. Първото от тях беше маркирано в 76-ата минута, когато Кай Хаверц центрира към непокрития на далечна греда национал на Германия. Той пък с лекост отклони с глава в мрежата на Зийлер.

Снимка 391234

Всичко бе решено седем минути преди последния съдийски сигнал, когато Хаверц и Воланд повториха упражнението, като този път стрелецът приключи с мощен шут под гредата.

В идващия кръг Леверкузен гостува на Нюрнберг, до момента в който Щутгарт ще желае да тръгне нагоре с триумф над Аугсбург.

ЛЕВЕРКУЗЕН - ЩУТГАРТ 2:0

1:0 Воланд (76 " ), 2:0 Воланд (83 " )