Аустрия (Виена) и Апоел (Беер Шева) не успяха да се

...

Аустрия и Апоел не успяха да се победят

Аустрия (Виена) и Апоел (Беер Шева) не съумяха да се победят и приключиха наедно 0:0 в първия дуел от група C на Лига на конференциите. Домакините започнаха доста по-активно и имаха няколко отлични положения за гол през първата част, само че по този начин и не съумяха да се разпишат в последна сметка. Гостите от Израел същоя имаха своя шаст в 23-ата минута, когато Мигел Виктор нацели горната греда отблизо разстояние.

Нещата се трансформираха през втората част, когато чистите положения пред двете порти съвсем липсваха, само че все пак на два пъти в 68-ата и 78-ата минути домакините още веднъж бяха покрай попадение, само че топката отхвърли да попадне в мрежата, заради срещата приключи без попадения.