Атлетико (Мадрид) стигна до лесна победа с 2:0 като гост

...

Атлетико взе своето от визитата на Локомотив

Атлетико (Мадрид) стигна до лесна победа с 2:0 като посетител над Локомотив (Москва) в мач от група " D " на Шампионската лига. Успехът бе първи за " дюшекчиите ", които към този момент имат 4 точки в актива си. Руският отбор остава с 3 пункта.

Първото полувреме бе положително за испанския отбор, само че гол по този начин и не падна. Диего Коща не съумя да се разпише от няколко метра на празна врата. С няколко положителни спасявания се отличи и вратарят Гилерме.
 Снимка 445626
Източник:

Три минути след началото на второто полувреме гостите поведоха. Мората напредна отляво и пусна подаване към Жоао Феликс. Португалецът нанесе удар, който бе избавен, само че при добавката бе прецизен за 0:1.

Феликс и Мората сътвориха и втория гол, който падна в 58-ата минута. Младокът центрира към Мората, който смъкна за Томас Партей и ганаецът вкара за 0:2.

До края на срещата Гжегож Криховяк принуди Облак да демонстрира забележителен инстикт.
 Ювентус победи Байер (Леверкузен) с 3:0
Юве мина с лекост през Байер (Леверкузен)