АТЛАНТА (АП) — Садик Бей вкара 23 точки и Атланта

...

Бей, Богданович отбелязват по 23 точки, докато Хоукс се възстановяват, победиха Кавалиърс със 112-101

АТЛАНТА (АП) — Садик Бей вкара 23 точки и Атланта Хоукс се възвърне, откакто загуби преднина от 21 точки, с цел да победи Кливланд Кавалиърс 112 -101 в сряда вечерта.

Богдан Богданович също вкара 23 точки за Хоукс, които попречиха на Кавалиърс да победят в серията от четири мача за сезона.

Една вечер след заличаване на четвърти- четвърт недостиг от 22 точки при домакинска победа над Бостън със 105-104, Кавалиърс се събраха, с цел да поведат, откакто изоставаха от Хоукс с 21 точки в третата. Този път Кливланд не съумя да се завърне.

Джарет Алън поведе Кливланд с 18 точки и 19 битки. Айзък Окоро добави 17 точки.

Нападателят на Хоукс Джалън Джонсън изкълчи десния си гален при започване на третия интервал и получи помощ при овакантяване на корта. Джонсън превъртя глезена, до момента в който се състезаваше за нападателен отскок, а Хоукс оповестиха по-късно през интервала, че той няма да се върне в играта.

Джонсън, със приблизително 15,9 точки и 8,7 битки, пропусна 14 мача заради травма на л...