Аржентинският специалист дебютира с равенство 1:1 навън срещу като треньор

...

Почетино дебютира с равенство начело на ПСЖ

Аржентинският експерт дебютира с тъждество 1:1 на открито против като треньор на френския хегемон.

Бившият управител на размени отпред на парижани Томас Тухел и гостуването на " Жофроа Гишар " от 18-ия кръг беше първият му мач отпред на звездната селекция на парижани.

Двубоят не протече по никакъв начин добре за ПСЖ. Домакините стигнаха до разкриване на резултата в в 19-ата минута, когато се възползваха от неточност в защитата на парижани и съумя да се възползва.ПСЖ реагира стремително, като изравни единствено две минути по-късно.

Тогава направи 1:1, откакто с удар от наказателното поле прекара топката сред краката на стража на " зелените ".

След почивката играта продължи да е равностойна, а парижани стигнаха до най-хубавата си опция да стигнат до успеха в 68-ата минута, когато Кийн не съумя да откри вратата с удар от близка отдалеченост. В добавеното време и влезлият като запаса Пабло Сарабия можеше да донесе триумфа на ПСЖ, само че не съумя да осъществя.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ Лига 1 18 кръг, сряда 6 януари  Сент Етиен 1:1краен резулат  Пари Сен Жермен