Антонио Вутов откри головата си сметка в Унгария. Бившият нападател

...

Антонио Вутов с първи гол в Унгария

Антонио Вутов откри головата си сметка в Унгария. Бившият нападател на вкара едно от попаденията при трагичната победа на Мезьокьовешд-Жори над Пакш с 4:3. По този метод отборът на българина се измъкна от зоната на изпадащите и към този момент е на 9-о място в класирането.

Вутов се разиса в 52-ата минута за 3:1. Той се бе появил на терена секунди по-рано, заменяйки игралия у нас за Сердер Сердеров. Юношата на се оказа на точното място след рикошет в наказателното поле, изпревари вратаря на Пакш и прати топката в мрежата.
Четвъртата победа за сезона оказа помощ на Мезьокьовешд-Жори да събере 14 точки, колкото има и Залаегерсег. Убедителен водач е първенецът Ференцварош с 32 точки, а на второ място е МОЛ Фехервар с 25.

В оставащите два кръга преди зимната пауза Вутов и компания ще гостуват на Будафоки и ще одобряват Академия Пушкаш.