Ал-Насър победи Ал-Раид с 4:0 в мач от 24-ия кръг

...

Роналдо се разписа при шампионатна победа на Ал-Насър

Ал-Насър победи Ал-Раид с 4:0 в мач от 24-ия кръг на Саудитската професинална лига. Звездата на спечелилите Кристиано Роналдо се разписа в 4-ата минута.

Португалецът откри резултата, откакто засече с глава центриране в наказателното поле на Султан Ал Ганам.

След почивката Абдулрахман Гариб удвои задатъка на домакините на стадион " MRSOOL Park " в Рияд с удар с десния крайник.

В последната минута на постоянното време Мохамед Маран направи резултата 3:0, единствено три минути откакто се появи на терена.

Друга запаса Абдулмаджид Ал Сулайхим оформи крайния резултат с акуратен фалцов удар в далечния горен ъгъл на вратаря.

|| Night of Goals
Team effort

Enjoy..!
— AlNassr FC (@AlNassrFC_EN)

Ал-Насър заема втората позиция в класирането с актив от 56 точки. Ал-Раид се намира на 11-ото място в подреждането с 26 пункта.