3:3 приключи приятелската среща в Сливен между едноименния тим и

...

В Сливен много голове, победител няма

3:3 завърши другарската среща в Сливен сред едноименния отбор и Черноморец (Бургас). Силно първо полувреме за селекцията на Веселин Великов. Македонецът Андрей Фимевски дебютира с гол в 9-ата минута. След още толкоз време Мирослав Манев удвои. Малко преди този момент обаче сливенския пазач Павел Колев докосна топката с ръка отвън наказателното поле. Решението на рефера беше червен картон за вратаря. Тогава на голлинията на домакините застана аварийния пазач Димитър Митов, роден 2008 година. В 35-ата минута Георги Попов от домакините стреля с глава, топката се удари в Петър Патев и стана 2:1. Именно Патев обаче осъществя третото попадение в 41-ата минута и „ акулите “ се отдръпнаха на отмора с два гола задатък. Бургазлии направи много промени в състава през втората част. Сливенският отбор заигра решително и посредством Сава Савов и Донислав Бозев изравни резултата. Имаше още положения за гол.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.