2:2 приключи приятелската среща в Плевен между местния Спартак U17

...

Спартак U17 и Левски 2007 завършиха наравно в Плевен

2:2 завърши другарската среща в Плевен сред локалния Спартак U17 и едноименния отбор на град Левски. Стана забавен и равносилен мач. Освен четирите гола имаше още завладяващи обстановки пред двете порти. Плевенчани на два пъти повеждаха в резултата. Иван Шивачев откри головата сметка на Спартак, четвърт час след началния съдийски сигнал. В 27-ата минута Венцислав Миленов беше спрян с нарушаване и Ивайло Раденцов изравни от дузпа. Към края на полувремето настана блъсканица пред левскарската врата и Петър Стефанов се оказа най-съобразителен – 2:1. В 55-ата минута Антонио Иванджиков напредна и подаде, Миленов овладя топката на границата на наказателното поле и стреля за окончателното 2:2. Секунди преди края Павел Челестинов пропусна да донесе успеха за гостите.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.