... има баланс. Не мисля, че бяхме по-добри от Кюрасао, нито се чувствахме по-малко ценни от Германия. Ще продължим напред със смирение и благоразумие“, завърши Бекасесе.
... има баланс. Не мисля, че бяхме по-добри от Кюрасао, нито се чувствахме по-малко ценни от Германия. Ще продължим напред със смирение и благоразумие“, завърши Бекасесе.