... "Силно се надявам аварийните и минаването на червено да имат сериозна и основателна причина. Все още не сме като САЩ, на червено при десен завой."
... "Силно се надявам аварийните и минаването на червено да имат сериозна и основателна причина. Все още не сме като САЩ, на червено при десен завой."