... тези дни и въпросът да бъде разрешен. Аз продължавам да твърдя, че е най-добре отборите в Първа лига да са 16“, добави членът на Изпълкома.
... тези дни и въпросът да бъде разрешен. Аз продължавам да твърдя, че е най-добре отборите в Първа лига да са 16“, добави членът на Изпълкома.