... вярна. Има ли напрежение? Има. Има ли възможност за конфликт? Има. Но няма нужда да го изразяваме с мегафонна дипломация, както правят някои западни страни."
... вярна. Има ли напрежение? Има. Има ли възможност за конфликт? Има. Но няма нужда да го изразяваме с мегафонна дипломация, както правят някои западни страни."