... фронтмена. "Не съм фен на този певец. Предполагам, че бих се нарекъл, че уча бавно по този начин. С годините се подобряваше, поне за мен."
... фронтмена. "Не съм фен на този певец. Предполагам, че бих се нарекъл, че уча бавно по този начин. С годините се подобряваше, поне за мен."