... хляб за 10 мин. на 200 градуса, после за 25 мин. на 180 градуса. Подходящ хляб за диабетици, който е много вкусен с всяко ястие!
Хляб Диабетици - Новини
Ако страдате от диабет или в семейството ви има хора
...... която почуквам и ако издава звук на кухо, значи хлябът е готов. Оставям да изстине върху решетка преди да нарежа. Хлябът за диабетици е готов.


