... сте ми живи и здрави, благодаря ви!", завърши българският премиер, след което един от организаторите подкани четиримата балкански министър-председатели да си направят селфи на подиума.
... сте ми живи и здрави, благодаря ви!", завърши българският премиер, след което един от организаторите подкани четиримата балкански министър-председатели да си направят селфи на подиума.