... евро през следващите 10 години. Целта е интегриране на високи технологии в армията. Втората фрегата „Неархос“ се очаква по-късно през 2026 г., следвана от „Формион“.
Фрегата Подсили - Новини
Германска фрегата ще подсилва през следващите месеци фланга на НАТО
...... реагиране на НАТО.Очаква се фрегатата да се завърне в базата си през юли.На заглавната снимка: Корветата "Ерфурт" напуска военноморската база във Вилхелмсхафен, 26 февруари 2022 г.
Германска фрегата ще подсилва през следващите месеци фланга на НАТО
...... в продължение на няколко месеца той беше част от силите за бързо реагиране на НАТО. Очаква се фрегатата да се завърне в базата си през юли.


