... от високо, не бях на пейката, защото бях наказан. Трябва да работя върху себе си", призна Флик на въпрос за загубеното дерби от Реал Мадрид.
... от високо, не бях на пейката, защото бях наказан. Трябва да работя върху себе си", призна Флик на въпрос за загубеното дерби от Реал Мадрид.