... защото те винаги са нашият 12-и играч. Ще се опитаме да спечелим дербито и заради тях.“Ще бъде ли Милан готов в неделя?Да, ще бъдем готови.
... защото те винаги са нашият 12-и играч. Ще се опитаме да спечелим дербито и заради тях.“Ще бъде ли Милан готов в неделя?Да, ще бъдем готови.