... и се вижда, че всичко е наред, така че аз предпочитам да изчакам малко.“Шефът на Формула 1: Спортът ще понесе загубата на Алонсо или Хамилтън
... и се вижда, че всичко е наред, така че аз предпочитам да изчакам малко.“Шефът на Формула 1: Спортът ще понесе загубата на Алонсо или Хамилтън