... запише това“, каза Морин, представяйки си Майер да казва: „Тук съм в този момент. Никой няма да изтрие лицето ми. Аз съществувам и имам доказателството.”
Уличната Фотография - Новини
Емблемата на уличната фотография р 1962 г в Санкт Петербург
...... може да бъде много по-богата и по-трудна за понасяне. Войната там има своята предистория. Мястото е избрано неслучайно", отбеляза Барух. С нея разговаря Гергана Пейкова.


