... като му било скъпо? Безстопанственост ли надушваме?Това не е управление, а перманентен цирк на самойдейци, защото професионалисти със сигурност не са!“, пише още Карлос Контрета. FaceBookTwitterPinterest
... като му било скъпо? Безстопанственост ли надушваме?Това не е управление, а перманентен цирк на самойдейци, защото професионалисти със сигурност не са!“, пише още Карлос Контрета. FaceBookTwitterPinterest