... като у дома, хубаво е. Пък и на арпаджика му трябва работна сила, доматите също няма сами да се изядат. Специален пратеник на ФрогНюз: Илияна Маринкова
... като у дома, хубаво е. Пък и на арпаджика му трябва работна сила, доматите също няма сами да се изядат. Специален пратеник на ФрогНюз: Илияна Маринкова