... Но получихме шанс. Да го използваме. Огнян Стефанов П.П. Не, не съм русофоб. Но правя разлика между руската култура, наука и традиции и фашизираната диктатура на Путин.
... Но получихме шанс. Да го използваме. Огнян Стефанов П.П. Не, не съм русофоб. Но правя разлика между руската култура, наука и традиции и фашизираната диктатура на Путин.