... бъда двуличен. Няма да го поздравя, дори няма да му кажа „здравей“, заяви Везенков, но допълни: „Като треньор, той е много добър треньор с успехи“.
... бъда двуличен. Няма да го поздравя, дори няма да му кажа „здравей“, заяви Везенков, но допълни: „Като треньор, той е много добър треньор с успехи“.