... картони не знам как ще прекрояваме отбора. Ще дадем максимума от възможности си, за да оставим Етър в efbet Лига. Купата е бонус“, заяви Томаш.
... картони не знам как ще прекрояваме отбора. Ще дадем максимума от възможности си, за да оставим Етър в efbet Лига. Купата е бонус“, заяви Томаш.