... елегантно костюмче. Е, у нас лелите са дебели, ма все тая.Казах ли ви, че това скубане на коси от мъка е фалш и срам...Зоя Деянова
... елегантно костюмче. Е, у нас лелите са дебели, ма все тая.Казах ли ви, че това скубане на коси от мъка е фалш и срам...Зоя Деянова