... все пак признава, че рязкото нарастване на броя на потребителите на “Телеграм” е довело до ситуация, която е “улеснила престъпниците да злоупотребяват с нашата платформа”.
Телеграм Анархичен - Новини
Основателят и главен изпълнителен директор на Телеграм Павел Дуров разкритикува
...... потребителите на „Телеграм“, който сега той оценява на 950 милиона в световен мащаб, е довело до ситуация, която е „улеснила престъпниците да злоупотребяват с платформата“.


