... отидат. Нека живее покоен мир и съм сигурен, че там, където е, го очакват по-добри времена”. Това каза футболистът Красимир Балъков на поклонението в София.
... отидат. Нека живее покоен мир и съм сигурен, че там, където е, го очакват по-добри времена”. Това каза футболистът Красимир Балъков на поклонението в София.