... това аз продължавам да предпочитам 4-3-3, но не съм национален селекционер, а той има много твърдо мнение по този въпрос”, заяви Ван Дайк след срещата.
... това аз продължавам да предпочитам 4-3-3, но не съм национален селекционер, а той има много твърдо мнение по този въпрос”, заяви Ван Дайк след срещата.