... и да си прощаваме. От мен и моето семейство - светли празници и благодат за всички! Благодаря на отец Стоил за прекрасната Великденска литургия в град Ракитово.
... и да си прощаваме. От мен и моето семейство - светли празници и благодат за всички! Благодаря на отец Стоил за прекрасната Великденска литургия в град Ракитово.