... регулатори и комисии, заграбват държавата. Ето затова казвам, че оставката на това правителство и унищожаването на този клиентелистки, крадлив и фалшив модел на управление са задължителни."
... регулатори и комисии, заграбват държавата. Ето затова казвам, че оставката на това правителство и унищожаването на този клиентелистки, крадлив и фалшив модел на управление са задължителни."