... и да работи за БФС само, когато му остане свободно време, няма никакъв смисъл да го държат в Бояна. По-добре да си ходи!
Съдийство Касай - Новини
В навечерието на старта на пролетния полусезон в родното футболно
...... трети отбор на терена“. „Считам, че нашето представяне по терените в България и Европа е изключително позитивно. Работата, която вършим, заслужава добра оценка“, заяви той.
В навечерието на старта на пролетния полусезон в родното футболно
...... трети отбор на терена“. „Считам, че нашето представяне по терените в България и Европа е изключително позитивно. Работата, която вършим, заслужава добра оценка“, заяви той.



