... е още по-зле. Е, н? ви демокрация. И защо критикувате хората, че изпитвали носталгия по социализма. “Какво му беше толкова лошото?!”, питам аз. Васил Бояджиев, Варна”
Стреляше Къщите - Новини
Бежанците които не се показват показват по българските телевизии е
...... случай да не напускаме града, ако ни бъде предоставен коридор от Руската Федерация.Украинците искаха и занапред да се прикриват с нас. Това е всичко.Мария Стоянова


